Odzież Damska XXL Warszawa | Odzież Damska Dla Puszystych | Moda Dla Puszystych

logo

Język:

O nas

“Styl to sam człowiek- Georges Louis Leclerd”

Jesteśmy bezpośrednim importerem i przedstawicielem znanych europejskich marek. Jako pasjonaci mody stworzyliśmy miejsce z myślą o gustownych, pewnych siebie kobietach, niezależnie od wieku i stylu. Nie tylko oferujemy odzież damską dla puszystych, ale coś więcej – pragniemy dodać wszystkim kobietom o pełniejszych kształtach pewności siebie i zmienić ich image. Na bieżąco analizujemy światowej klasy trendy w modzie i zestawiamy je w jednym miejscu.

Posiadamy swój sklep stacjonarny blisko Warszawy oraz specjalnie przygotowany sklep online dla pań z każdego zakątka Polski. W każdej chwili można skorzystać z rad naszej stylistki i specjalistki od mody plus size.

Nasz sklep to miejsce, gdzie można zaopatrzyć się w modną odzież dla puszystych:

 

Oczywiście nie zabraknie wyboru odzieży XXL w bardziej tradycyjnym tonie. To miejsce zostało stworzone z myślą o wszystkich kobietach, które chcą się poczuć wyjątkowo w każdej sytuacji. Wszystkie dostępne ubrania XXL są bardzo wysokiej jakości, o niepowtarzalnych fasonach. W naszym sklepie każda z pań znajdzie coś dla siebie, by zawsze czuła się elegancko i wygodnie.

Bo piękno kobiety nie zależy od symbolu wyszytego na metce…

Jolanta Cienkowska